Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Koncert Natalii Matuszek

Aktualności

Koncert Natalii Matuszek

2010-12-08 17:20

Rozbieliły się mroki grudniowe, dzień się zrobił podobny do dnia...” pisała Agnieszka Osiecka. Kiedy pogoda nie zachęca do długich spacerów uliczkami naszej malowniczej starówki, a podły nastrój zmusza do ucieczki od codziennej rutyny, nasza kawiarnia przygotowała dla Państwa wyjątkową ofertę. Cykl sobotnich spotkań z utalentowanymi, pełnymi entuzjamzu i niebanalnych pomysłów na życie mieszkańcami naszego regionu. W sobotę 4 grudnia 2010 roku w „Między słowami” rozbrzmiewały ballady Agnieszki Osieckiej i Grzegorza Turnaua w wykonaniu Natalii Matuszek, laureatki konkursu Diamenty Lublina.

Młoda artystka urzekła wszystkich swoim głosem i skłoniła do refleksji dygresjami z życia Osieckiej. Niewielka sala, która zazwyczaj gości do dwudziestu osób wypełniona była po brzegi. Nastrojowe piosenki wprowadziły obecnych w liryczny nastrój, a korzenno – piernikowy zapach świątecznej kawy rozbudził zmysły. Dla wielbicieli „Kochanków z ulicy Kamiennej”, poza niezapomnianym koncertem lubelskiej maturzystki, czekała oferta naszej księgarni (Z. Turowska „ Agnieszki. Pejzaże z Agnieszką Osiecką”, A. Osiecka „Na wolności. Dziennik dla Adama”, A. Osiecka „szpetni czterdziestoletni”, A. Osiecka „Galeria potworów”, A. Osiecka „Rozmowy w tańcu”, A. Osiecka „Biała bluzka”). Mamy nadzieję, że tego wieczoru nikt nie pomyślał„zgubił się człowiek, umrzeć trudno, a żyć - czy się da?” Wszystkich tych, którzy chcą z nami delektować się każdą chwilą i spędzić ją w wyjątkowym towarzystwie zapraszamy na kolejne sobotnie spotkanie...

 

tl_files/magazyn/natalia.JPG

tl_files/magazyn/natalia 2.JPG

tl_files/magazyn/4321.jpg


Wróć