Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Ta sotatnia sobota - na tropie komisarza Maciejewskiego

Aktualności

Ta sotatnia sobota - na tropie komisarza Maciejewskiego

2018-09-07 10:09

Po raz drugi zapraszamy na cykl spacerów i spotkań z literaturą w księgarnio-kawiarni Między Słowami "Krok za krokiem, wers za wersem literackie spotkania w przestrzeni miejskiej".

Podczas spacerów poznamy kryminalne tajemnice Koziego Grodu, przemierzymy uliczki Starego Miasta w poszukiwaniu dawnych kawiarni, restauracji, w których bywali literaci, dowiemy się od jakiej ryby pochodzi nazwa Lublina oraz kto robił najlepsze naleśniki w mieście.

Spacer i spotkanie "Ta ostatnia sobota - na tropie Komisarza Maciejewskiego" odbędą się 8 września.
Zbiórka o godz. 11:00 pod Trybunałem Koronnym.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tym razem mamy zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa w podróż śladami komisarza Zygmunta Maciejewskiego. Odwiedzimy między innymi zaułki Starego Miasta, dzielnicy żydowskiej oraz targ przy Świętoduskiej, gdzie
spotykały się dwa światy - polski z żydowskim. Nie ma się jednak czego obawiać, wszak przejście prowadzić będzie przodowniczka Policji Państwowej. Warto jednak uważać na to co Szanowne Państwo ma po kieszeniach! Wypada mieć nadzieję, że nikt po spacerze nie będzie uboższy o wrażenia i... portfel. Najszybsi i najbardziej spostrzegawczy z Szanownych Państwa będą mogli zdobyć książkowe fanty.
Spacer zakończymy w dość tajemniczym lokalu - "Między Słowami", gdzie zjawi się sprawca całego zamieszania Marcin Wroński

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin oraz dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszy Promocji Kultury.
Patronat medialny nad cyklem spacerów i spotkań literackich objęła Kultura Dostępna
Nagrody w konkursach, które odbędą się podczas spaceru ufundowało Wydawnictwo WAB


Wróć