Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Lord & the Liar koncert

Aktualności

Lord & the Liar koncert

2016-03-29 10:29

Lord & the Liar to Paweł Swiernalis, twórca tekstów i muzyki.

To młody, nonszalancki elegant-songwriter śpiewający historie o życiu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich. Jego teksty opisują prawdziwe sytuacje z życia – zarówno z bardzo trudnego dzieciństwa na wschodzie, jak i intensywnej młodości. Gatunki w jakich oscyluje muzyka Pawła to psychodelic/jazzy/blues, obijające się o alternatywę. Ceniąc piękno języka polskiego, a jednocześnie łatwość i elastyczność języka angielskiego, każdy z tekstów powstaje w dwóch wersjach językowych.

Muzyka Lord & the Liar zabiera słuchaczy na godzinną opowieść pełną strachu, złudzeń i humoru noir. Dźwięki zapętlonej gitary, elektroniki, chorów i wibrującego, niskiego wokalu Pawła przyrównywane są do koncertów Nicka Cave, Toma Waitsa, czy też Morphine, a teksty przywołują opowieści, których nie powstydziliby się najlepsi story-tellerzy. Solowe aranżacje mają w sobie ogromne pokłady nostalgii i psychodelii wspomaganej looperem i potężnym zestawem efektów gitarowych.
Dotychczas zagrał ponad 100 indywidualnych koncertów na terenie całej Polski, a także bardzo dobrze przyjęte supporty, między innymi przed Markiem Dyjakiem i Marią Peszek.


Wróć