Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Koncert poezji śpiewanej-12 stycznia, godzina 19.00

Aktualności

Koncert poezji śpiewanej-12 stycznia, godzina 19.00

2011-01-09 18:52

Koncert poezji śpiewanej, 12 stycznia, godzina 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy! 

  Po świąteczno-noworocznej przerwie wracamy z nowymi propozycjami. Na początek poezja śpiewana w wykonaniu Pawła Czochry. Swoją wrażliwością i wyjątkowym głosem, przy akompaniamencie gitary będzie oczarowywał Państwa w "Między Słowami", cyklicznie- raz w tygodniu. Najbliższy koncert- w środę, godzina 19. 00. Podczas występu będzie można usłyszeć zarówno autorskie piosenki jak również takie utwory jak "Czwarta nad ranem" Starego Dobrego Małżeństwa czy "Niebo do wynajęcia" Roberta Kasprzyckiego.

Informacje o terminach kolejnych koncertów Pawła Czochry będziemy umieszczali na facebook'u.

 Sam Paweł tak o sobie pisze " Lubelak z wyboru. Gdzieś tam byłem, coś tam widziałem, do czegoś tam w życiu doszedłem. Uważam, że poezja wcale nie jest jakimś oddzielnym światem, do którego trzeba mieć specjalną przepustkę. Jeśli chcemy poezji, powinniśmy spoglądać na świat dookoła, a znajdziemy tam całą poezję, jakiej pragniemy i znacznie, znacznie więcej. Staram się mówić rzeczy ważne przy pomocy swojej gitary oraz wierszy poetów znanych, mniej znanych i tych całkiem zapomnianych też. Lubię dobre książki, dobrą kawę i dobre koty. Nie lubię słowa "bard", bo źle mi się kojarzy."


Wróć