Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Katka Kotecka i Agu & Tomáš J. Holý

Aktualności

Katka Kotecka i Agu & Tomáš J. Holý

2015-04-29 10:24

Agu i Tomáš J. Holý to czesko - polskie duo pochodzące z Pragi. Grają muzykę autorską na pograniczu ambientu, jazzu, post-rocka i indie-folku. Podczas koncertu usłyszymy bardzo osobiste i delikatne utwory ozdobione lekką nutką zaśnionej psychodeliczności osiągniętej dzięki warstwieniu gitar i śpiewem do dźwiękowych kolaży.
www.agumusic.com, www.tomasjholy.com

Katka Kotecka od ponad pięciu lat wykonuje piosenkę autorską, choć sporo tekstów i melodii powstało znacznie wcześniej. Śpiewa i akompaniuje sobie na gitarze akustycznej. Pisze zarówno po polsku, jak i po angielsku - raczej na smutno, ale zawsze z serca. Piosenki są dla niej fotografiami ciągłego szukania odpowiedzi, oswajania rzeczywistości, osobistego mikro-chaosu. Fotografiami ruchu. Poruszonymi, niekiedy prześwietlonymi obrazkami chwil, pozamykanymi w słowach, w ramki dźwięków.


Wróć